Paketleme Hizmetleri

Siz Gönderin Biz Arayalım

Araçlarımız

Kayseri evden eve nakliyat fiyatları

Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işini artık herkes yapar oldu.Kayseri dahil olmak üzere Türkiye illerinde kolay para diye bir kamyon ve dört işçi oluşturan evden eve nakliyat firmasıyım diye ortaya çıkıyor.Ama durum bu şekilde değil en az iki araç olmak zorunda bu araçlar yanı sıra bir ofis ve ulaştırma bakanlığından belge gerekmektedir. Belgesiz çalışan o kadar arabacı var ki gerçek evden eve nakliyat firmalarının önüne geçmektedir.

Bu durumda evden eve nakliyat hizmeti tam kapsamlı yapılmamaktadır.Telefonda anlaşma yapılmaz,gerçek bir eden eve nakliyat firması ise öncelikle evdeki eşyaları görmeden fiyat vermez. Ama bu kamyoncu dediğimiz kişiler telefonda fiyat verir.Verdiği fiyat üzerinden evinize geldiğinde tekrar bir pazarlık yapmaya çalışır.Eşyanız fazla eşyanız yeni ve eşyayı bu araç almaz gibi oyunlar ile fiyatı yükseltmeye çalışırlar.Siz razı olmasanız bırakır giderler.ve bu şekilde elinizde bir belge yok ve hakkınızı savunamazsınız.

Bir evden eve nakliyat fiyatı en düşüğü 600 tl olmak zorunda ve bu fiyata dış cephe asansörü dahil değildir.Kırılan eşya garantisi veren evden eve nakliyat firmaları dururken sizler hala neden 300,350 ve hatta 275 lira fiyat talep eden firmalara itimat edersiniz.

;